FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
  • Kişisel Verilerin Toplanması ve Korunmasıyla ilgili detaylı bilgilendirmeye www.bizimtepeaydos.com/kvkhakkında adresinden ulaşabilirsiniz.
down
1 2
1 2
ok

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin iki büyük gayrimenkul şirketi HALK GYO ve VAKIF GYO güvencesiyle, Aydos Ormanı’nın yanı başında muhteşem bir proje yükseliyor: Bizimtepe Aydos.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, gayrimenkullere, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak, Türkiye’nin gayrimenkul piyasasındaki değişim ve ilerlemeye ivme kazandırmak, Türkiye ekonomisi için değer yaratmak, dünya standartlarında projelere imza atmak ve sektörün önde gelen güvenilir firmalarından biri olmak adına 18.10.2010 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Öncelikli hedefi ise hissedarları için paylaşılabilir ve büyüyen değerler yaratmaktır.

halk Gyo
http://www.halkgyo.com.tr/

Türkiye'nin ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şirketi olarak 12 Ocak 1996 tarihinde kurulan Vakıf GYO, güçlü sermaye, her geçen gün artan portföy büyüklüğü ve piyasa değerinin yanı sıra güvenilir ortaklık yapısı ile de sektörde önemli bir yere sahiptir.

Bankacılık sektörünün ön sıralarında yer alan T.Vakıflar Bankası T.A.O. ve bulunduğu alanda uzun yıllardır konut üretimi ve finansmanı açısından büyük destek sağlayan T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın ortak olduğu Şirketimiz, 24 Aralık 1996 tarihinde paylarını halka arz etmiş olup günümüz itibariyle % 42,58 halka açıklık oranına sahiptir.

Sektörün öncüsü olmanın getirdiği tecrübe ve ortaklık yapısının verdiği güvenle, prestijli, seçkin, çevreye ve doğaya saygılı kaliteli projeler üreten Vakıf GYO, Türkiye ve gayrimenkul sektörüne değer katmakla birlikte, düzenli kira ve yüksek portföy getirisi sağlayarak büyüme azmini kararlılıkla sürdürmektedir.

vakif gyo
http://www.vakifgyo.com.tr/
ok

MUTLULUK EVİNİZDEN BAŞLAR

Ailenizin mutlu, huzurlu ve güven dolu bir yuvaya sahip olabilmesi için büyük bir titizlik ve incelikle planlanan Bizimtepe Aydos, her geçen gün değer kazanan Sancaktepe’de yükseliyor.

13’er katlı 17 bloktan ve toplam 1037 daireden oluşan; 2+1, 3+1, 4+1 konut seçenekleri sunan Bizimtepe Aydos’ta %90 peyzaj alanı ve 1. sınıf malzeme kalitesiyle nezih ve saygın bir yaşam sizi bekliyor.

AİLENİZ BU MUTLULUĞU HAK EDİYOR

Daha sakin, daha huzurlu, daha yeşil ve daha kolay ulaşılan bir hayat... İstanbul’da tüm bunları bir arada yaşamak artık hayal değil. Yemyeşil Aydos Ormanı’na komşu olacağınız, çocukluğunuzun mahalle ruhunu yeniden yaşayacağınız, çimlerde, yürüyüş yollarında temiz havanın keyfini çıkaracağınız yeni evinizin adresi Bizimtepe Aydos...

Yetişkinlere ve çocuklara özel ayrı açık-kapalı yüzme havuzları, 2.500 metrelik koşu parkuru, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, Fitness Center, bay / bayan hamam, masaj ve buhar odaları... Konu ailenizin mutluluğu olduğunda Bizimtepe Aydos’ta yok yok!

KÜÇÜKLERE BÜYÜK MUTLULUK

Bizimtepe Aydos’ta yaşayacağınız en büyük mutluluklardan biri, çocuğunuzun neşe içinde büyümesini izlemek olacak. Küçükler 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanlarında arkadaşlarıyla oynayacak, çocuk yüzme havuzlarında, bahçelerde, bisiklet yollarında, çimenlerde günün tadını çıkaracaklar. Burası Bizimtepe Aydos, burada küçükler de mutlu, büyükler de...

HOBİNİZ VARSA BAHÇENİZ DE VAR

Hobi bahçelerimizi duydunuz mu? Dilediğiniz gibi ekip biçeceğiniz, hobinize göre şekil vereceğiniz, günün stresini geride bırakacağınız bahçenizde sevdiklerinizle vakit geçirmenin bin bir yolu var. Yeter ki eviniz Bizimtepe Aydos olsun.

ÇARŞISIYLA DA BİR BAŞKA

Bizimtepe Aydos’ta aradığınız her şeyi bulacağınız, alışveriş zamanını kısaltacak, kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanızı sağlayacak donanımlı bir çarşı var. Kuru temizleme, şarküteri, market veya eczane... Hepsi bir kaç adım mesafede sizi bekliyor. Üstelik birbirinden güzel lezzetleri bulacağınız kafe, bistro ve lokantalar da Bizimtepe Aydos’ta...

MUTLULUK MERKEZLİ BİR YAŞAM

Bizimtepe Aydos’ta ulaşım sorun olmaktan çıkıyor. Toplu ulaşım ağlarının yanı sıra hemen önünden geçmesi planlanan metro hattı sayesinde evden bir yere ulaşmak da eve dönmek de kolaylaşıyor. İstanbul Finans Merkezi, Sabiha Gökçen Havalimanı, eğitim kurumları, hastaneler ve alışveriş merkezleri de Bizimtepe Aydos’a çok yakın bir konumda bulunuyor.

ok
ok

konum Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No: 3/A/1
Sancaktepe - İstanbul
haritaHARİTA
krokiKROKİ

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM

  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
  • Kişisel Verilerin Toplanması ve Korunmasıyla ilgili detaylı bilgilendirmeye www.bizimtepeaydos.com/kvkhakkında adresinden ulaşabilirsiniz.